Gerçekten böyle bir yazı yazmak isterdim. Ama sanmıyorum böyle bir şey olduğunu. Proje her ne kadar çevreyi kirletmiyoruz, sıfır atık olsa da, bir bakıyorsun hatta hesaplayan adamlardan aldığımız bilgiye göre günlük binlerce lira firmalara kalıyor. Peki devlete kalıyor mu? Tabiki hayır.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Şimdi Bim ve A101 gibi süper marketlere bakarsanız bu işlem onlar için mükemmel bir durum, tamam kullanım düştü de, bu adam %50 düşen kullanıma rağmen, %50sinden para kazanmaya başladı. Kriz günlerinin başında manyak gibi zamlar yapan bu firmalara bir hediye daha verildi.

Ah diyorum ne diyeyim.

Çözüm: Devlet alsın parayı. Tamamını. Firma zaten bu poşeti bedava sağlıyordu. 25 kuruştan satıyorsa, tamamını devlete versin bu da çevre politikalarında harcansın.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.618 kez gösterildi.

Yorumlar