Popülersin Politika ile Uğraşıyorsun Ama?

Aslında çok ince bir çizgidir, ben de insanım diye geçilemeyecek türden...

Politika insanın hayatındaki önemli zehirlerden biridir, özellikle ünlü isen. Ünlü bir insan her zaman seviyeli olmalı, politik görüşlerini, özel hayatını herkesin önünde yaşamamalı. Ama şimdi Türkiye'deki bazı sanatçı müsvettelerine bakınca, şeylerini göstermeye kadar gidebildiler.

İnsan üzülmüyor, aksine ayıplıyor. Twitter'da instagram da ekmek yediği milleti insanları aşağılayan tweetler paylaşımlar yapıp, hümanist ayaklarına yatan o kadar ünlümsü insan var ki... Sormayın.

Sonra ben de insanım diye geçmek değil, aynı model geçmişte benle Allah arasındaydı şeklinde özetleniyordu. Bize ne usta senin neye inandığından vs. Önemli olan sen kendini ünlü sayarak toplumun bir kesimini neden aşağılıyorsun.

Senin tuttuğun parti/takım kazanınca götün tavana vuruyor ama belli ki hırsızlığın olduğu bir sistemde yenilemeye karşı çıkıyorsun. Her şey çok güzel olacak neyin mesajı? Ne yapacaksın fetönün bu ağzıyla?

Bir düşün bir dur bir bak. Ulan hakikaten bir şey mi oldu?

Yok usta yok. Cahil adam her zaman cahil.

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.