Aslında çok ince bir çizgidir, ben de insanım diye geçilemeyecek türden...

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Politika insanın hayatındaki önemli zehirlerden biridir, özellikle ünlü isen. Ünlü bir insan her zaman seviyeli olmalı, politik görüşlerini, özel hayatını herkesin önünde yaşamamalı. Ama şimdi Türkiye'deki bazı sanatçı müsvettelerine bakınca, şeylerini göstermeye kadar gidebildiler.

İnsan üzülmüyor, aksine ayıplıyor. Twitter'da instagram da ekmek yediği milleti insanları aşağılayan tweetler paylaşımlar yapıp, hümanist ayaklarına yatan o kadar ünlümsü insan var ki... Sormayın.

Sonra ben de insanım diye geçmek değil, aynı model geçmişte benle Allah arasındaydı şeklinde özetleniyordu. Bize ne usta senin neye inandığından vs. Önemli olan sen kendini ünlü sayarak toplumun bir kesimini neden aşağılıyorsun.

Senin tuttuğun parti/takım kazanınca götün tavana vuruyor ama belli ki hırsızlığın olduğu bir sistemde yenilemeye karşı çıkıyorsun. Her şey çok güzel olacak neyin mesajı? Ne yapacaksın fetönün bu ağzıyla?

Bir düşün bir dur bir bak. Ulan hakikaten bir şey mi oldu?

Yok usta yok. Cahil adam her zaman cahil.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.454 kez gösterildi.

Yorumlar