Bella Thorne bir açıklama yapmış kendimi biseksüel olarak tanımlıyordum ama panseksüelliği öğrendikten sonra panseksüel olduğumu anladım diye... Tabi insanlar merak ediyor nedir bu panseksüel?

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Konuya şöyle girelim, bisexüel öncelikle hem erkek hem de kadınlara sexüel ilgi duyan kişilere verilen bir isim. Fakat panseksüel ise bunların yanısıra travesti, transeksüel gibi kişilere de ilgi duyan kişiler oluyor. Yani pansekssüeller için biseksüel+ falan diyebiliriz.

Günümüz çok farklı algılanmaya başladı. Normal bir şekile sokulan eşcinsellik sonra böyle yıldız sanatçılarn yaptığı açıklamalar çok büyük etkileşim oluşturuyor. İnsan üzülüyor ama kendi hayatları diyip geçmek istiyorum.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.458 kez gösterildi.

Yorumlar