Kitaplarımı ücretsiz yayınlamaya devam ediyorum.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bu sefer ki bir mafya hikayesi:)

Şuradan ücretsiz edinebilirsiniz.

Kapaktan, “Hayat kimi zaman insana istediklerini veren, kimi zaman ondan her şeyini alan bir kader mahkumudur. Mahkum diyorum çünkü hayat gerçekten kaderin istediğinin dışına çıkamaz. Bugün yaşadıklarınızın hepsi kaderin bize bahşetmiş olduğu ve gün gelip bize elbette hesabının sorulacağı şeylerdir. Bunun içindir ki, hayatta ne yaparsak yapalım, gelecekte bunun bir karşılığının olacağının ve elbette bizi bulacağını bilmemiz gerekir.
Hayatta kötü şeylere mahkum kalmamak için, yaşadığımız her şeyi belirli bir amaç uğruna şekillendirmemiz gerekir. Ama bazılarımız kendilerine verilen hayata isyan ederek başkaları olmaya kalkarlar, ilk başlarda çok etkileyici gelse de bu tür hayatlar eninde sonunda acıyla sonlanır.

Hayat için çaba sarf etmeliyiz, yoksa kaybedenlerin arasında yer almak hiç de zor değildir.”


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.634 kez gösterildi.

Yorumlar