Genel
Netflix'ten Yeni Dizi Messiah
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Netflix bu aralar baya bir dizi saldı evrene, bilmiyorum böyle çılgın bir yılbaşı partisi beklemiyordum. Neyse dizilere odaklanamaya başlarken dikkatimi biz dizi çekti.

Henüz 10 bölümü tamamlamamış olsam da, Netflix günah çıkartma modelinde önce Tanrı'yı kanıtlama sonra da bunun numara olduğunu göstermenin peşinde. Bunun gerçekten ayasofya içinde resmedilen ve birçok hristyan kaynakta şekillendirilen bir İsa modeli ortaya koymuşlar. Tabi bu netflix evreninde üç kağıtçı mesih modelini karşılayacak.

Diyorum ki, bu Netflix'in arkasında nasıl bir grup var. Tamamen ateist olmasının yanısıra bu adamların amacı nedir? Gerçekten çok tehlikeli adamlar. Yoksa Netflix bir film kiralama şirketiyken buralara nasıl gelebildi sanıyorsunuz?

Hele bu sektörde torrent gibi bir gerçek varken nasıl bu paraları kazanabildi diyorsunuz... Sanırım bunun cevabını siz de bulabilirsiniz.

Ama sinematik açısından baya para harcandığı belli o yüzden tebrik ediyorum ama Netflix sanırım gittikçe daha tehlikeli ve kışkırtıcı ürünler piyasaya sürecek. Mesela ben şöyle bir şey bekliyorum. Gündüz türban kullanan geceleri striptiz partilerine akan bir genç. Bunu da çekecekler sanırım. Amaç böyle şeylere aldanmayın! diye. Onlara göre maalesef aldanma... Ne diyeyim.

Sağlık olsun. Diziyi izleyin demek istediklerimi daha güzel göreceksiniz.

Öptüm.


Page generated in 0.03 seconds.
44.212.99.208