Mustafa Kutlu'yu böyle bir zamanda tavsiye edecek birileri de varmış. Cidden sevindim. İnsan böyle zamanlarda bazı şeylerin değerini daha iyi anlıyor, sanırım bu da o anlardan birisi.

Önerilen Yazı : Kıssadan Hisse Diyelim de Öyle Olsun
Aslında bu satırları 1 ay önce falan yazmalıydım ama sanırım her şeyin bir vakti var mevzusuna binayen bekledim. Sonuçta erken öten horozun kafasını keserler... Kuraldır bu.

Mustafa Kutlu okumak bazen insana huzur verir, bazen yola çıkarır alır gider. Ama sonunda hep biryerlerde kendi halinize kalırsınız. Hikayeleri öyledir genellikle, hepsini okumamış olsam da... Ben çok başarılı ve cana yakın bulurum onun kitaplarını, ne canlı görmüşlüğüm ne konuşmuşluğum vardır.

Çok geniş bir külliyatı var. Bugün başlasanız aylarca okursunuz. Hele az okuyan biriyseniz bir yıla anca bitirirsiniz. Ama edebiyatın ve kitabın gerçek tadına ulaşabilirsiniz.

Geçmişini bilmiyorum, nasıl bir insan olduğunu bilmiyorum. Ama bugün itibari ile Fatih Portakal denen adamların hedefindeyse, 10 numara bir adamdır. Lütfen Fox tv falan izlemeyin bırakın Amerikalılar bile bıraktı. Gidin ne olursa olsun kitap okuyun. Gidin Kuran-ı Kerim okuyun.

Allah'ın ilk emrini hatırlayın. Oku! İkra!

Sevgiler saygıılar.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.363 kez gösterildi.

Yorumlar