Genel
Mükremin Gezgin Kimdir? Hamile Videoları Nelere Yol Açtı?
10 ay önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Öncelik fenomenler serimize yeni bir fenomen daha eklemek istedim. Sonuçta kendisini takip etmesem de bunu hakettiğini düşünüyorum. 1 milyon takipçiyi aşmak hele bir konu da gerçekten büyük başarı.

Öncelikle Mükremin Gezgin kim oradan başlayalım istiyorum.

1998 yılında Ankara'da doğan sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, Tiktok videolarıyla ün kazanmıştı. Tiktok videolarında paylaştığı gebelik içerikleriyle popülerliği artan Gezgin, Tiktok platformunda 1 milyon 100 bin takipçiye ulaşırken Instagram'da ise 112 bin takipçiye sahip. Gezgin'in "gebelik" içerikleri bazı takipçiler tarafından eleştirilirken, diğer bazı kişiler ise kendisine destek vermeye devam ediyor.

Eski dönemlerde henüz takipçileri bu kadar fazla değilken görüşünüş olarak daha antipatik birisi olduğu için genel olarak tepki alıyordu. Sonra ise sanırım maddi durum biraz toparlanınca farklı işlere girişti. Hani o düğünlerde fenomenlikten çok farklı bir noktaya uzandı gibi geliyor.

Aradaki farkı daha iyi anlayabilirsiniz diye umuyorum.

Herşey bir yana internet git gide çok farklı ve sorunlu bir ortama dönüyor gibi hissediyorum. Lütfen gençlerimizi bu internet mevzularından uzak tutun. Bırakın eski model oyunlarını oynasınlar kitaplarını okusunlar. Olmadı kapalı devre sistemlerde online dünyaya açılmadan birşeyler yapsınlar.

Gerçekten şok edici.


Page generated in 0.0248 seconds.