Aslında olay çok basit, Trump ve arkasında büyük Amerika adamları Tiktok'un ülkeden kazandığı paraları içerde tutmak için bir formül buldular.

Önerilen Yazı : Seo ile Google Sıralama Etkisi
Öncelikle bu başlığı atarak size seo ile Google'da sıralamalara girdiğiniz kelimelerden aldığınız verim konusunu anlatmak istiyorum. Öncelikle ne kadar üstteyseniz o kadar hit diyerek başayabiliriz.

Bu da çok basit bir şekilde Tiktok'un önüne seçenek olarak sunuldu. Ya Amerika, Avustralya, Canada vb operasyonları bizim ülkeden bir adama sat. Yani uygulamanın bir klonu burada çalışsın. Malum 80 milyon kullanıcı var. Ciddi reklam geliri. Ya da ben senin boynunu kırarım, yasaklar dışarı atarım diyorlar.

Tiktok, Huawei'nin yaşadıklarından ders almış olacak. İyi bir bakalım moduna girdi. Önce fiyatı yüksek çekti baktı olmuyor şimdi ikinci uyarı sonrası Microsoft ile masaya oturdu. Muhtemelen 10 milyar dolar gibi bir paraya tiktok ilgili ülke operasyonları el değiştirecek.

Ha microsoft napar, 3-5 seneye kapatır. Her zamanki gibi. Benim önerim linkedine entegre etsin biraz gırgır olsun:)

Sonuç, yine bir Amerika modeli satın alma göründü. Hayırlısı ne diyelim.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.302 kez gösterildi.

Yorumlar