Bu uzun süredir geliştirilmeye devam eden bir konu her sene yeni adımlar atılarak bu işlemin süresi düşürülmeye çalışılıyor. Fakat yine her zaman olduğu gibi bazı öğrencilerin okulları açılmasına rağmen henüz sonuçlar açıklanmamış oluyor. Bu durum şehir dışından gelen öğrenciler için büyük bir problem oluyor.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bazı öğrenci apartları bunu fırsat bilerek bir yıllık paketleri öğrencilere satmaya çalışıyor. Sonra vazgeçmesinler diye senet imzalattırıyorlar. Bu sorun her sene yaşanırken insan merak ediyor neden üniversite ve yurt sonuçları daha hızlı bir şekilde önceden belli edilmiyor. Neden süreç bu kadar yavaş işliyor.

Bunu anlamak mümkün değil, Türkiye'de her ne kadar ilerleme kaydedilse de bazı alanlarda yerimizde saymaya devam ediyoruz. Sıkıntı bu konuda çok büyük!

Benim tahminin yurt sonuçları 1-2 hafta içinde belli olacak. Sonra yedekler falan derken çok uzun bir süreç var önümüzde...


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1755 kez gösterildi.

Yorumlar