Bence böyle bir konu ortada vardı. Tabi medyaya sızdı falan filan...

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Pana film gecikmeli de olsa böyle bir anlaşma yok dedi. Tabi bunun ardında biraz maddi konular olduğunu görüyoruz. Bu bir piyasa yoklamasıydı. Zaten panafilm açıklamasında (tık) geri dönmemizi istiyorsunuz biliyoruz mesajını da vermişti.

Konu buraya kadar normal 15 Temmuz filmi sonrası, Kurtlar Vadisi pek ortalarda görünmedi. Hatta Necati Şaşmaz yeni bir dizi denedi o da başarısız oldu. Baya uğraştılar falan ama olmadı. Tabi bunun dışında kardeşinin inşaat işi yattı falan... Biraz kötü durumlar diyebiliriz.

Her ne kadar ayrı firmalar olsa da işler karıştı mı karışıyor tabi... Ben Kurtlar Vadisi'nin Blu Tv'de döneceğini düşünüyorum. Blu Tv Behzat'tan sonra bunu diziye de yatırım yapacak. Benden demesi.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.483 kez gösterildi.

Yorumlar