Genel
Kerimcan Durmaz'ın Serbest Düşüşü
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Birisi bana şöyle demişti, herkesi meşhur etmeyin, siz Türklerin ciddi anlamda böyle bir sorunu var demişti. Adam haklı. Ha diyeceksiniz ki bunu diyen adamın ülkesinde böyle olaylar yok mu? Var ama böylesi yok.

Bildiğiniz üzere önceden ne iş yaptığı belli bile olmayan Kerimcan Durmaz adamla bir adamı ülke olarak meşhur ettiler. Adam ben gayim dedikçe üzerine gidip daha da meşhur ettiler. Sonra ablası çıktı ortaya biraz da onu meşhur ettiler, sebep gay bir adamın türbanlı ablası diye.

Sonra bunun yanındaki tipleri de meşhur ettiler. Sonra daha da fazlasını.

Sonra ne oldu, bu acayip adam uçakta şeyini sözde yanlışlıkla story'de paylaştı. Sonra yalan attı. avukatıma atıyordum dedi. vs. Sonra ceza yerim diye Amerika'ya kaçtı. Orada bunlara devam etti. Sonra mahkemelik oldu ceza aldı ertelendi.

Neyse bunları geçelim. Peki gerçekten biz böyle bir adamı neden takip edip ona beğeni verdik. Cinselliğini özgür yaşasın safsataları ile mi yoksa... Harbiden salak mıydık?

Kerimcan en çok kullandığı sosyal medya hesabında çılgın bir kullanıcı kaybı yaşıyor. Ama bu durumu engellemek için beğeni satın alıyor, bot kullanıcı satın alıyor. Bu bir sürü yerde açıklandı konuşuldu.

Peki neden insanlar bu adamı takip etmeye devam ediyor. 2.8 milyon kişi neden neden... İşte bunu sormaya devam ediyorum.


Page generated in 0.0186 seconds.