Birisi bana şöyle demişti, herkesi meşhur etmeyin, siz Türklerin ciddi anlamda böyle bir sorunu var demişti. Adam haklı. Ha diyeceksiniz ki bunu diyen adamın ülkesinde böyle olaylar yok mu? Var ama böylesi yok.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bildiğiniz üzere önceden ne iş yaptığı belli bile olmayan Kerimcan Durmaz adamla bir adamı ülke olarak meşhur ettiler. Adam ben gayim dedikçe üzerine gidip daha da meşhur ettiler. Sonra ablası çıktı ortaya biraz da onu meşhur ettiler, sebep gay bir adamın türbanlı ablası diye.

Sonra bunun yanındaki tipleri de meşhur ettiler. Sonra daha da fazlasını.

Sonra ne oldu, bu acayip adam uçakta şeyini sözde yanlışlıkla story'de paylaştı. Sonra yalan attı. avukatıma atıyordum dedi. vs. Sonra ceza yerim diye Amerika'ya kaçtı. Orada bunlara devam etti. Sonra mahkemelik oldu ceza aldı ertelendi.

Neyse bunları geçelim. Peki gerçekten biz böyle bir adamı neden takip edip ona beğeni verdik. Cinselliğini özgür yaşasın safsataları ile mi yoksa... Harbiden salak mıydık?

Kerimcan en çok kullandığı sosyal medya hesabında çılgın bir kullanıcı kaybı yaşıyor. Ama bu durumu engellemek için beğeni satın alıyor, bot kullanıcı satın alıyor. Bu bir sürü yerde açıklandı konuşuldu.

Peki neden insanlar bu adamı takip etmeye devam ediyor. 2.8 milyon kişi neden neden... İşte bunu sormaya devam ediyorum.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.719 kez gösterildi.

Yorumlar
Emre
Bu ülke " örümcek korktun mu" diyen kızı bile meşhur etti. İlk aog yayınlamıştı. Sonrasında da bir kaç platform ve Beyaz Show ekranlarına çıkmasıyla da tüm ülke tanımış oldu. Kaç kere hesabı kapatıldı ve yeniden yeniden açıldı. Sonra biraz daha cesur paylaşımlar yapmaya başladı ve takipçisi günden günde artmaya başladı.