Sanırım 3 üzerinden puanlama yapsam 2 puan vereceğim bir kitap olurdu.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Biraz konu uçuktu, olay örgüsü kafa dağıtıcıydı. Bir çocuk ne olduğu bilinmeyen gelecek onun kendi hayatına bağlantısı falan derken baya kafa ütüledi diyebilirim.

Ama sonuçta bir eser, hem de Japon Edebiyatı'ndan... Kazuo Ishiguro, şimdiler de 65 yaşında bir beyefendi. 1954 Nagazaki doğumlu kitaptaki savaş esintileri de oradan geliyor sanırım.

2017 yılında Nobel kazanan bu ismin başka eserleri de var, sanırım diğer eserlerini de okuyunca daha ilginç şeyler bulabilirim gibime geliyor. İnternette şöyle bir bilgi kırıntısı var mesela, "2005'te yazdığı Never Let Me Go (Beni Asla Bırakma) Time dergisi tarafından, İngilizce yazılmış en iyi 100 roman listesine alınmıştı."

Sonuç olarak iyi bir deneyimdi, teşekkürler... Diğer okuduklarımda buluşmak üzere diyelim.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.553 kez gösterildi.

Yorumlar