Okuduğum en enteresan karakterler bu kitaptaydı sanırım. Adam çoşturmuş diyebilirim.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Belki manyaklık derecesinde ama karakterlerin analizi çok hoşuma gitti. Kitap 6 hikayeden oluşuyor, bazısı uzun bazısı kısa, hikayelerin atları şu şekilde, Kasımpatları, Sabah Kahvaltısı, Öldürme, Yılan, Kaçış, Dünyayı Düzene Koyanlar, sanırım hikayeler birbirinden güzel ama en çok kasımpatlarını tuttum diyebilirim. Tam bir türk filmi çıkar ondan...:)

Ama sabah kahvaltısı olsun, yılan olsun onlarda acayip mesajlar veriyor. Öldürme biraz karışık. Dünyayı Düzene Koyanlar ise kapanış için iyi bir hikaye...

Ben çok beğendim, bu kitabı hepinize tavsiye ederim. Kitap idefix vs. de görünmüyor. Onun yerine nadirkitap üzerinde falan bulabilirsiniz. Baya eski bir basım.

Kolay gelsin iyi okumalar.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.669 kez gösterildi.

Yorumlar