Benim okuduğum versiyon baya eskiydi. Varlık yayınlarından çıkan hali böyle isimlendirilmiş. Daha sonra zamanlama değişmiş falan.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Güzel bir savaş dönemi hikayesiydi, kafa karıştırıcı şeyler yok değildi. Daha çok insanların iç dünyalarına yönelen hikaye her zamanki gibi geniş tasvirler, duraksayan bir hikayeye sahipti. Steinbeck bu tür hikayelerde hep altını çiziyor. İnsan benim için. Ben insana bakarım onun rengine, hayallerine...

Askerlerin yaşadığı dram anlatıldığı kadar halkın dramı da ortada ve sürekli hikaye sonrasında yahu ne kadar rahatlar bu bir hayat tarzı mı diyesi geliyor insan... İyi ki o günler geride kaldı. En azından bizim ülkemiz için. Yoksa böyle hayat mı geçerdi.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.527 kez gösterildi.

Yorumlar