Sanırım böyle yazılar yazmayalı baya oldu. Biraz teknik, teknolojik takıldığımdan olsa gerek.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Şu şarkıyı koyayım önce.İnsanın yaşı alıp gidiyor bazen, 33 oldum falan geçtiğimiz aylarda onu da yarılar gibi bir durumdayım. Mayıs ayı geldi gidiyor, bitiyor. Ramazan ha derken yaz ayları sonra eylül ekim falan.

Benim türümden insanlar için sanırım zaman biraz daha farklı geçiyor. Nedir benim türüm? Bunu ben de adlandıramadım. Adlandırmaya da gerek yok. Uzun süredir anı yaşa (carpe diem) felsefesi ile yaşadığım için no problem deyip geçiyorum her şeye.

Sallarsan nereye kadar. Bugün cep telefonumdaki sayaç saolsun vaktimin çok büyük bir kesimini sosyal medyada harcadığımı gördüm anında bir karar alıp whatsapp hariç herşeyi kaldırdım. 6 gb yer açıldı, düşünebiliyor musunuz? O nasıl bir yer kaplama 16 gb telefonun son kısmına kadar kullanıyordum. Şu an 6 gb'tan fazla boş yerim var.

Mis gibi...

Oh...


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.496 kez gösterildi.

Yorumlar