Bayadır böyle içe dönük yazılar yazmıyorum. Hayat ciddi anlamda ilerliyor sanırım öyle :)

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Amerika'da bir işe başladım şimdilik uzak mesafeli fakat önü açık bir süre sonra Amerika'ya yerleşme planımda hızla ilerliyorum.

Niche bir alanda mobil uygulama tasarımı ve programlaması ile uğraşıyorum, daha iyi olduğum iosun dışında hızla açığı kapattığım android kısmı da son kararla bana teslim edildi. Tabi bunun dışında hintli yavşak koderların Amerika'ya geldikten sonra zıvanadan çıkması ile beraber farklı görevlere de ben geçtim.

Baya bir multi mumin oldum diyebilirim. Zaten hayatım boyunca bir değil birkaç kişilik takıldığımdan no problem diyorum. :)

Tasarım konusunda bunca yıldız bir çizgi bile çizemediğimi ifade eden ben cidden ne kadar salak olduğumu ve bu acayip sınırlamaların bir boka yaramadığını farkettim. Bunun aynısı yeni bir dil öğrenirken de farkettim. Yani birileri veya kendiniz, sınırlama yapıyorsa, bu salakça bir şey sınır falan yok arkadaş bam bam bam...

İnsanoğlu 33 yaşında da bir alanda gelişmeye başlayabiliyor.

Yani demek istediğim kendinizi sınırlamayın, artı sınırlatmayın. Verin gazı devam.

Ha bir de bugün başlıyorum yarın başlıyorum, haftaya başlıyorum mevzusu sizi duman eder, ya başlayın ya başlamayın böle avutmayın kendinizi.

Bu sorunu yaşayan iki tanıdığım var malesef.

Neyse çok uzattım, sevgiler.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.489 kez gösterildi.

Yorumlar