Sonunda seçimleri geride bıraktık bir süre daha goygoyu olur ama rahatlarız sonrasında diyorum. Öyle ümit ediyorum.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Tahminim Antalya'da olduğu gibi tutmadı. Hem de baya tutmadı. Ama bunun birçok nedeni çok fazla değişkeni var. Bunlar benim anladığım şeyler değil. Politika içinde çok fazla şey barındırıyor. Madem ki bu kadar insan Ekrem İmamoğlu dediyse, seçilmiş bir insan yönetecek bu şehri de, aynı geçmişte Antalya'yı olduğu gibi...

Biraz karşılaştırma gerekli, insanları biraz sahada görmek biraz zaman geçirmek lazım. Ne demişler birini tanımak istiyorsa ya onunla ticaret yap ya da yolculuğa çık. İstanbul'da şimdi bir yolculuğa çıkıyor. Allah sonumuzu hayrede inşallah.

Politika benim işim değil, inşallah hayatımının hiç bir noktasında mahalle muhtarlığı dahil böyle bir şeyin içinde bulunmam. Osman Yüksel Serdengeçti'den vereyim son sözü "döneklik kapıda başlıyor..."


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.487 kez gösterildi.

Yorumlar