Bugün kötü bir haber aldım. İlkokulda 2 sene öğretmenliğimi yapan ve üzerimde çok emeği olan değerli bir insan malesef birkaç yıl önce hayatını kaybetmiş.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Aramızda büyük bir bağlantı olmadığı için şimdi duyabildim. Allah rahmet eylesin diyorum. Şaziye Kahya hocamın inşallah öteki tarafta varsa günahları affolur.

Şayet hepimiz insanız günahlarımız var. Ama böyle bir parantez açarak yazmak zorundayım. Ne de olsa bu kişi ben değilim. Konu ben olsam günahlarım affolur inşallah derdim.

Sonuç olarak eğitim alanında sizin ilk öğretmenlerinizin önemi çok büyüktür. Ondan önce 3.5 yıl kahrımı çeken bir hocam daha vardı. Ama kendisini burada zikretmek istemiyorum. Sevmediğimden falan değil. Bazı özel sebeplerden...

Allah inşallah iki cihanda da hepimize huzur verir. lütfen arkadaşlar, dualarınıza gerçekten sevdiğiniz ve hakettiğini düşündüğünüz insanları dahil edin.

Allah hepinizin yardımcısı olsun.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.498 kez gösterildi.

Yorumlar
Aykut
Geç olsa da, başınız sağolsun. Allah geride kalanlara sabırlar versin.
Aykut Aydın
Yazınızı okudum. Öğretmeninize Allah'dan rahmet diliyorum. Öğretmenlerimizin üzerinde emekleri gerçekten de çok büyük. Allah işini hakkıyla yapan tüm öğretmenlerimizin yardımcısı olsun.