Teknik açıdan uzun süredir yapılması gereken bir iyileştirmeydi. Old style uygulamamıza yorum yıldız bırakmak istiyor musunuz? uyarısı gerçekten lanet bir kodlama ve apiye sahipti. Artık bunu çözebildiler.

Önerilen Yazı : The Upside Filmi Hakkında
Uzun süredir bucket listimde yer alan ve izlemek istediğim The Upside filmini izledim.

Yeni sistemler birlikte açıklanmayan bir kota ile uygulama içinde, işte oyun arasında falan (çılgınlar gibi olmadan!) yorum ve yıldız isteyebileceksiniz. Hatta kişi size önceden 1 yıldız falan verdiyse bunu editleyebilecek. Yani bonusu kapıp puanı çekebileceksiniz.

Hali hazırda lanet bir illegal sektör olan yıldız ve yorum satışı inşallah bu nedenle daha da artmaz. Birileri o apiyi kandırıp aslında x uygulamasından y uygulamasına yorum yaptırmaz. Onu da geçtim, birisi o apiyi parasallaştırıp. Yorum yaptın sana 5 kuruş vereceğim diye illegal apk ile dağıtılan bir uygulama veya webservisi yapmaz.

Yapabilirler ama inşallah abuk subuk yorum-yıldız patlamaları ile karşılaşmayız.

Bloglarında okuduğum kadarıyla amaçları %40 daha fazla yorum yıldız deneyimi yansıtmak. Bakalım göreceğiz.

Sevgiler, Detaylar şurada.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.432 kez gösterildi.

Yorumlar