Genel
Google Dijital Atölye Sertifikası Almak
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Öncelikle şunu söyleyeyim hiç zor değil. Ayrıca çok bir anlamı da yok. Hatta bunu alarak cvnize ekleyerek ücretsiz bir şekilde reklam da yapıyorsunuz.

Doğru doğru. Google büyük bir ekosistem ama bu sertifikayı internet üzerinden ücretsiz bir şekilde alarak bir Google çalışanı olmuyorsunuz. Bu durum biraz şeye benziyor. Sosyal Medya danışmanıyım diye kartvizit bastıranlara... Gerçekten bu tür insanlara çok kızıyorum. Sosyal Medya Danışmanı olmak başlı başına bir egoistlik.

Hayır diyorum ki, ne yapıyorsun. Paylaşım, rt, beğeni. Doğrusunu söyleyeyim. Abi bot satanlardan bot alıyorum hesapları büyütüp müşteriye oooo bak diyorum. Mevzu bu... Ha şunu yapsan tebrik ederim, paylaşılan grafiği sen hazırla, (netten alma), fotoyu sen seç. Videoyu sen hazırla sen çek. Yok canım bu hayal. Böyle adam zaten ben sosyal medya danışmanıyım diye kartvizit bastırmaz.

Neyse Google Dijital Atölye Sertifikası ancak sizin boş vaktiniz varsa ve bunu değerlendirmek istiyorsanız çok işinize yarar. Belki Kapalı Çarşı esnafı arasında adınız bişey sanılabilir ama sakın linkedin başarılar kısmına yazmayın çok gülerler...

Eğitim tamamen ücretsiz ve sadece google hesabı gerektiriyor. Kayıt olursanız spam gibi mailler gelebilir bunu da not düşeyim.

Şuradan devam edebilirsiniz direk... Google


Page generated in 0.0167 seconds.