Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.
Fuat Avni Model Siyaset - Sedat Peker

bu yazı çok önceden yazılmış olduğundan dolayı içeriğindeki tüm bilgiler değişmiş olabilir.

Bu yazıyı şimdiden yazayım da, sonra yazmadı demesinler.

Usta Erdoğan'ı indirmek için önce etrafındaki güçlü figürleri indirelim. Ama bunu da Erdoğan'a yaptıralım diye düşünmüşler. Fuat Avni modelinde durum başkaydı o daha çok müneccimlik modeli üzerine Erdoğan'ın etrafına kurduğu telekulak modelleri ile işliyor. İnsanlar olacak şeyleri söyleyen insanları çok sever. Öyle de olmuştu. Bu farenin paylaşımlarını ellerini ovuşturup sizi bitireceğiz diye sevinen kitleler vardı. Neyse önce Davutoğlu indi sonra Fetö darbe girişimi püskürtüldü. Peker'in videoları bekleyen kitle de böyle.

Çeşitli modelleri denediler. Tutmadı. Tutturamadılar. Sonra farklı modellere uzandılar. HDP ile yaptıkları gizli toplantıları ifşa olunca. Önce kabul etmediler sonra ise onlara masum rolleri giydirdiler. Saz çalan Selo ve ekibini Popstar olmaya kadar götürdüler. Sonra işler daha da karıştı. Parti içinde birileri isyan bayrağı çekti. Önce onları kovdular. Birisi geri döndü sonra istifa etti.

Sonrasında ise baktılar bu böyle olmuyor. Covid'in toplumda oluşturduğu travmayı kullanıp bir girişim denediler. Ama ne yazık ki insanların derdi bu değildi. O da olmayınca bir suç örgüt liderinin arkasına sığınıp video işlerine girdiler.

Sedat Peker, uzun bir aradan sonra yeni Fuat Avni olarak piyasaya sürüldü.

Millet İttifakı liderleri hep bir ağızdan Erdoğan'a Soylu görevden alınmalı diye konuşmaya başladı. Sonra olay Hakan Fidan'a, sonra Hulusi Akar'a, Kurum'a, Binali'ye ve benzer önemli figürlere yöneldi.

Amaç neydi, Şah'ı indirmek için önce etrafında isimleri temizlemeleri gerekiyordu. Ama bunun onun eliyle yapılması da şartı. Normal şartlarda 10 yıl önceki Akparti olsa bu isimleri birer birer görevden alırdı. Ama şu an karşınızda 10 yıl önceki değil bu yolları görmüş geçmiş bir parti var.

Millet İttifakı seçimi kazansa bile başkanlık sistemini değiştireceğini iddia ettiği %65 oyu alabilecek mi? Tabi ki hayır. Peki amaç nedir? Bir figuran bulalım arkasına sığınalım. PKK'yı FETÖ'yü darmaduman eden, her gün kırmızı listeye bir çizik atan adamları indirelim de... Şubelerimiz, kripto ekiplerimiz rahatlasın.

CIA destekli bu yapılar çok rahat bir şekilde sedat peker'in sosyal medya hesabına yorum yapan isimlerde görülebilir. Fetöcülerin sevinci net bir şekilde görülebilir. Ama şu unutulmamalı. Herşeyi planlasanız bile... Yukarda Allah var. Sırtını Allah'a dayayan insanların neden korkusu olsun ki... Yarın bu mevzu ile ilgili sokaklara inmemiz gerekiyorsa. Hazırız. Ölümden korkan, onlar gibi olsun.

Selam ile...

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.