İçinde yaşadığımız ülkenin adını biliyorsunuz değil mi? Türkiye. Evet.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bu nedenle bu ülkede yıllarca yaşamış insanlar bilir. Burada her şey olabilir. Şimdiye kadar hakkında dava açılan yaklaşık 11 bin fetöcünün neredeyse 3 bine yakını beraat etti. Çeşitli gerekçelerle... Bunların hepsi neredeyse bylock kullanıcısıydı. Olmayan yoktur sanırım.

Beraat edenlerin veya ettirilenlerin içinde birçok itirafçı bulunuyor. Bunu zaman zaman medyada görüyoruz.

Peki hakkında müebbet veya uzun süreli hapis verilenlerin ilerde beraat etmesi mümkün mü?

Öncelerden ergenekon benzeri davalarda insanlar ceza alıp ömür boyu etmedi mi? Edebilir. Bu durum sadece konjonktür ile alakalı bence.

Eğer Akparti ve ona bağlı bir yapı iktidardan inerse kesin olarak fetöcüler beraat edecektir. Hatta devletten tazminatta alacaklardır.

Peki bu mümkün mü? Mümkün tabiki. Son seçimlerde güç kaybeden Akparti. MHP'den aldığı destek ile iktidar da kalabildi diyebiliriz.

Peki sonra?

Şimdi Akparti'nin içinden çıkartılmaya çalışılan partilerin asıl amacı oradan oy çalmak ama bu durum İyi parti'yi de imha edebilir gibi görünüyor.

Çünkü oradaki kitlede o yeni partilere kayabilir. Çünkü İyi parti'nin toplumda öyle ciddi bir karşılığı yok.

Peki Peki....

Son olarak şuna gelelim. Bu kadar insan öldü bunların canı yerde mi kalacak? Maalesef!

İnsan üzülüyor.

İnşallah yanılırım.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.508 kez gösterildi.

Yorumlar