Genel
Favori Dota2 Karakterlerim
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Dota2 ile bu aralar çok iyiyiz, eski dönemlerde çılgın attığım oyunun turbo modunda gerçekten çılgın şeyler yapmaya devam ediyorum. Uzak mesafeli veya hızlı kahramanları sevdiğim için genellikle şu dört kahraman ile oynuyorum.

İlk olarak Razor'a değineyim. Ultisini aldığınızda eğer ciddi anlamda hareket hızınızda varsa çılgın atarak savaşların ortasına dalabilirsiniz. Tabi bir de haritanın neresinde olursa olsun o çılgın ultisi ile enerjisi az kahramaları cennete gönderebilirsiniz. Çok seviyorum o özelliğini :)

İkincisi ise, Bloodseeker. Her ne kadar uzak dövüşçü olmasa da hareket hızıyla manyak bir hasar potansiyeli var. Hele kana susamış moda geçmişse. Bir de takım arkadaşları tam anlayamasa da o ilk desteği ile onlara da hız falan veriyor. Ama millet genellikle size ona bu gücü verdiğiniz de rakip bir şey attı sanıyor. Geri çekilmeyenler varsa işi güzel çevirir. Aynı şey o ikinci özelliği ile açtığı kan havuzu enteresan. Parayı bulunca power treadsleri unutmayın.

Üçüncü olarak sniper. Kendisi çılgın bir uzak mesafesi şeysi. Ama hız konusunu çözmeniz lazım çünkü çabuk ölebiliyor. Gökten yağan taşlarda çok işinizi görür. Ultisi zaten kaçan arkadaşları avlamaya yarıyor.

Sonra olarak yine menzilci, Drow Ranger'a değinmek istiyorum. Ayrıca kendisi ittirme ve yavaşlatma özelliğine de sahip. Güç kazanınca kurtulma şansınız yok gibi. Hele 1-1'de kaçıyorsanız. Butterfly hız açısından çok işe yarar tavsiyem o.

Bunun dışında size bazı araçlardan söz edeyim,

Az kullanılsa da, Ultimate Orb tavsiyem +10 yapıyor tüm özelliklere.


Page generated in 0.0165 seconds.