Fatih Terim İstifa Eder mi?

Sanırım konu oraya doğru gidiyor, artarda kesilen cezalar falan bir bakıyorsun ki takım performansı yapılan yatırıma göre yerlerde.

Peki zaten gidici olan ve mahkemenin ağzının içine bakan yönetim düşerse yeni seçim olursa ki, zaten şu an ibra edilmeyenler giremeyecek. Muhtemelen sistem yine bir liseliye kalacak. Bu Dursun Özbek olmaz o ağzının tadını aldı.

Sonrasında ise Fatih Terim ile yollar ayrılır. Fatih Hoca öyle laga luga tipleri çekemez. Peki sonra nolur? Yine borçlar artar da artar. Sistem çöker de çöker...

Peki bunu durdurmanın bir yolu var mı? Malesef şu an yok gibi... Zaten bu yıl ilk 3 giremeyecekmiş gibi bir görüntü çizen takım haftaya muhtemelen yenilgi sonrası teflere koyulup çalınacaktır. Yandaki basiretsiz yardımcı antrenörün yine acayip hamleler ile maçı kaybetmemizi sağlayacağını düşünüyorum.

Varın gerisini siz düşünün.

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.