Ciddi bir mevzu bu işin varacağı noktayı hemen belirtmeliyim, tazminat.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bence dertleri bu, hani bunu bize kabul ettirip, ver bakalım parayı demek istiyorlar. Yoksa neden bu kadar konu edilsin, başkan Trump'tan tut, bilumum dünya lideri neden bunu kabul etsin. Son 10 sene Amerika'nın öldürdüğü soykırım yaptığı insan sayısı kaç milyon? Bunlara bakmadan 1915 yılındaki bir mevzunun ısıtılıp ısıtılıp önümüze getirilmesi nedir arkadaş?

Tabiki de tazminat, eğer bir hükümet Türkiye'de bunu kabul ederse, verin bakalım paraları diyecekler. Olay bundan ibaret.

Öldürülen katledilen müslümanlar artı türkler ne olacak o dönemde, onların ki patlıcan mı ?

Neden böyle bu insanlar, bakıyorsun bir partiden isim bunu överken öteki partili soykırım olmadı ama olmayacağı anlamına gelmez diye çağ dışı bir tweet atıyor. Bu mu senin insanlığın diyesim geliyor...

Kafatasçı olmamak lazım insancıl olmak lazım ama hakkını da yedirmemek lazım.

İnsan üzülüyor.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.481 kez gösterildi.

Yorumlar