Genel
Erkan Kavas Kimdir?
5 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Sanırım artık bunu açıklamanın zamanı geldi.

Bir süredir acayip yanlış mailler alıyorum farklı erkan kavas'ların maillerine pardon yanlış attınız gibi bir cevap vermek sanırım hobim oldu.

Evet bu durum normal kendilerinin bir suçu yok. Olmamalı da... Fakat şöyle bir durum var. İnsanlar sanki dünyada bir tane erkan kavas varmış gibi hayata devam etmelerine gerçekten hayret ediyorum. Bir kere yanlış attın dedim böyle böyle bir daha yanlış atmanın anlamı nedir?

Sonuç böyle olduğu için sanırım biraz kendimi tanıtayım dedim. Durum bundan ibaret.

Ben Erkan Kavas, Ocak ayı itibarı ile 33 yaşına girdim. Ocak 3 doğumluyum burcum Oğlak evet. Şimdiye kadar 10 ayrı bölümde bulundum. Bunlardan birisi önlisans (açık öğretim), 3'ü lisans birisi açıköğretim. 5'i yüksek lisans, 1'i doktora olmak üzere...

Halen sosyoloji master programında takılmaya devam ediyorum.

Şimdiye kadar İstanbul, Isparta, Aksaray, İzmir ve Konya illerinde yaşadım. Eğitim gördüm.

Antalya memleketim. Aslen Akseki'liyim.

Hayat oradan oraya atarken bazı sorunlar yaşadım hem eğitim hem iş alanında, Allah'a şükür şimdilik devam ediyoruz. Freelancer olmak da güzel. Yayınlanmış 3 kitabım yayınlanma aşamasında 3 kitabım daha var.

Digital yayıncılık en sevdiğim alanlardan birisi, bilgisayar yazılımları, dil kurslarım ana hobilerim. Spor ile aram pek yok ama bu durum sağlık sorunlarıma yansıyor.

Birçok internet sitesi ortaya çıkardım şu sıralar azaltma politikası nedeniyle 6'ya kadar düştüm.

erkankavas.com çok eski domainlerimden birisi. haliyle bundan daha eski sitelerim de var.

podcast, metin yazımı, seo, programlama alanlarda ürünler vermeye devam ediyorum. vermeye de devam etmeyi umuyorum.

hayat bazen zor bazen zevkli ama devam yaşamaya...

sanırım şimdi anlaştık.

ufak bir not daha, karamanlı değilim, fetö işleri ile çok alakam yok (yani herkes kadar), herhangi bir devlet kurumunda çalışmadım, o yüzden açığa da alınmadım, akademisyen değilim, çiftlik sahibi değilim, emlakçı değilim, smmm yani muhasebe işlerinde bulunmadım.

ok!


Page generated in 0.0335 seconds.