Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.
Ekrem Başgan'ın Yeni Projesi Musilaj

bu yazı çok önceden yazılmış olduğundan dolayı içeriğindeki tüm bilgiler değişmiş olabilir.

Malum Ekrem Başgan geldiğinden pardon yoğun oy miktarı ile seçildikten sonra İstanbul kendine gelmeye, titremeye, hani şu düğünlerde teyzelerin henüz evlenmemiş ama evlilik çağına gelmiş kızlara söylediği gibi "aman haydi oturmaya mı geldik!" modelinde bie gelişim gösterdi.

Kendisine oy atamamış (Allah korumuş!) birisi olarak (malum tevellüt farklı) çoooook teşekkür ediyorum. Her gün yeni bir Silahtar Ağa ağır mekanik kurşun fabrikası kapatması (malum çevreye zararlı), metro inşaatlarına kum doldurulması (madem yapamıyok, kimse düşmesin diye), metro ve metrobüslere 5g hızında internet (tutunamıyoruz madem telefonlara asılalım canımız sıkılmasın diye) hattta ve hatta çılgın projesi müsilaj ile hergün çıtayı bir kademe daha üste çıkarmaya devam ediyor.

Kendisini tebrik ediyorum. Hele son projenin yol açtığı kamuoyu etkisi ile en kara cahil chpli olmayan kişi bile Kanal İstanbul'a destek vermeye veremiyorsa da nötr kalmaya başladı.

Sanırım Erdoğan başta olmak üzere, Amerikan Başkanı Biden, Rus Kaplanı Putin, Alman şanyölyesi Merkel teyzemizin bile kendisine şu yenilebilen çiçeklerden göndermesi gerekiyor. Hani çiçekleri kesti demesinler çikolata drajelerini höpür höpür yer.

Enerji her daim lazım malum Ekrem Başgan'ın sınırlara sığmayan projeleri ile Başkanlık pazubandını 2023 olmasa bile 2043 gibi takabilme ihtimali aynen 2 maçta gol atamayıp sıfır çeken Milli takımın, "Durun lan daha son sözümüzü demedik, Euro2020'yi alma ihtimalimiz bile var" demesi ile eş değerdir.

Kendisine buradan yanındaki danışmanı ile fikir teatisi yaptığı zaman, lan bu musliaj doğal olarak yaz aylarında bitecekti dedik. Ama meğersem bunu demek isterken başka bir ihtimali göz ardı etmişiz diye sormasını bu soruya verilen cevabı 100 kişi sorduk yarışmasına göndermesini ve büyük ödülü alma ihtimalini de değerkendirebileceğini düşünenlerdenim.

Saol başgan! Hüloğğ diye küçük gördüğün kitlenin senle aynı fikirleri paylaşması... Dünya liderliğine yürüdüğün bu yolda Nasa dahil herkesin kendisi izlediğini unutmamasını Houston'dan gelebilecek telefonlara karşı telefonunu açık tutmasını tavsiye ediyorum.

Malum bu Amerigalılar çok alıngan oluyor, insanın karşısına böyle bir iş fırsatı ömrü boyunca anca bir kere gelir.

Sevgiler saygılar.

İsmail Saymaz'a da selam :P Hacı nabıyon :)

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.