Genel
Doğru Yanlış Kullanım Şartları
5 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Doğru Yanlış oyunu için hazırlamış olduğum kullanım şartlarını buradan inceleyebilirsiniz. (Also i added informations on english too!)

Doğru Yanlış oyunu ücretsiz olarak geliştirilmiş ve reklamlar ile desteklenen bir ios uygulamasıdır.

Bu uygulama ile soru havuzundan random olarak getirilen sorulara doğru veya yanlış şeklinde cevaplar verilerek, en uzun seri oluşturulmaya çalışmalısınız.
Bu seride belirli bir noktayı geçtiğiniz şampiyonlar listesinde görünürsünüz. Bu açıdan bakıldığında size ait cihaz idsi ve belirlediğiniz kullanıcı adı serverlarımız da depolanmaktadır.

Uygulama için herhangi bir üyelik kaydı yapmanız gerekmez. Uygulama cihaz id'sine göre tanımlanmaktadır. Cihaz değişiminde üyeliğiniz kaybolmuş olur.

Uygulamada sorular için 20 saniye süre verilmektedir. Sıkıldığınız veya yorulduğunuzda yoruldum düğmesine basarak ana ekrana dönebilirsiniz.

Uygulama havuzu her geçen gün güncellenerek genişletilmekte ve hatalı sorulardan temizlenmektedir.

Konuyla ilgili bir isteğiniz olursa [email protected] adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

----

English Version.

Doğru Yanlış is a free game by Erkan Kavas. (IOS developer)

You can try to get higher scores in the continuity of some questions. If you choose wrong in one question your point turn "0" and start game again.

When you get a high score of yourself, it recorded on our database and you can see on the leader board with your desired username.

You can change your username with click the "isimsiz" default name on the right of the time in header.

Questions are coming from out database randomly, sometimes you will see same questions.
Also if you see the wrong questions you can mail us for changing. (our mail is [email protected], please add title to "Doğru Yanlış Game")

In our game you dont need to register with some account details, it is pointed only in your unique device id, we store that id on our database.
If you want to delete your data, you can mail us for that ([email protected], please add title to "Doğru Yanlış Game")

Thank you for everything and good game!


Page generated in 0.02 seconds.