Çok üzülüyorum bu kurumun fetöden sonra başka kuruluş/derneklerin eline geçmiş olmasından, sanırım bu sefer budistlere ele geçirdi burayı. Aktif Felsefe'ye falan gidip sormayı düşünüyorum hacı siz misiniz?

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Olaylar çok önceden aklımı kurcalamaya başladı. Ama geçen haftaki Cuma hutbesin çok önemli bir yer vardı. Önceleri fetö grupları tarafından sürekli malzeme olarak kullanılan "kutlu doğum haftası mevzusu" şimdi evrilerek yeni bir isim edinmişti. Mevlidi Nebi bilmem ne haftası gibi vs. bir şey. Buna tamamen karşıyım ama daha önemli bir nokta var.

Hutbeye şuradan göz atabilirsiniz.

Sağ kolonun ortalarında...

"İşte o zaman Peygamber Efendimizin mevlidi,
hepimizin dünyasında gerçek anlamda yeniden
doğuş olacaktır."

Şöyle bir şey var. Hani diriliş deseler, mahşere bir mesaj attılar diyeceğim ama. Doğuş nedir abi? Yeniden doğuş? Hem de gerçek anlamda...
Reenkarnasyon hacı abi bu.

Kim lan bunu diyanette yazan hangi budist diye yazdım twitterdan küfürler gecikmedi. Suçum diyanetin kapatılmasını isteyenlere destek olmakmış. Ben diyanetin lav edilip yeni bir kuruluş kurulsun diyenlerdenim. Ama olsunmuş yine de bilmeden karşıya destek veriyormuşum.

Güldüm geçtim dediğime bakmayın.

Bunu yazan bunu eleştirdim diye bana küfür eden herkese. Olayların farkında mısınız? demek istiyorum.
Cidden siz olayın farkında mısınız?


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.579 kez gösterildi.

Yorumlar