Gerçekten kendilerini tebrik ediyorum. Büyük bir başarı. 250 milyon kullanıcıya ulaşmışlar.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bu sayede pinterest ile beraber leading social media listesinin en alt kısmından giriş yapmışlar. 3 yıl gibi bir sürede bu kadar kullancıya ulaşmalarının ardında büyük bir başarı var.

Oyun sektörü sanırım büyüdükçe daha da büyüyecekler gibi görünüyor. Çok fazla kullanmasam da test etmişliğim var, twitch sayesinde daha da kullanılıyor sanırım.

Diğer sosyal medyalara bakınca 250 milyonlu diğer bir tanesi son zamanlarda çıkış yakalayan pinterest. Bunun dışında yıllar önce kullandığım viber (260 milyon) fena durumda olan snapchat (287 milyon), Skype(300 milyon), Linkedin (303 milyon) var. Liste böyle uzayıp milyarlara kadar gidiyor.

Şu sıralar beni en çok ilgilendiren ise Linkedin, iyi bir çıkış yakalamışlar gibi görünüyor. Özellikle Microsoft alınca daha bir atılgan oldular.

Hadi bakalım.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.442 kez gösterildi.

Yorumlar