Teknoloji
Dijital Oyunların Çilesi - Mobile Legends Hileleri
2 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Kardeşim şu oyunun hatta bütün oyunların tadını kaçırmayın diye bir dökülesim geldi.

Bazen sabahları erken bazen de çok yorulduğum zamanlarda ipad üzerinden mobile legends oyununa dadandım. Baya baya karakterler kasıp yardırmaya devam ediyordum. Fakat son güncelleme öncesi inanılmaz adamlar ortaya çıktı. Hani toksiklik bir yana istediği karakteri alamadığı için ana bacı allah kitap sövenler, oyunun tamamında kuleye yürüyüp yürüyüp ölen ergenler dışında bir de hileciler çıktı.

Hatta ünlü youtuberlardan Murano bunu videoda bağıra bağıra anlatmış şuradan şey edebilirsiniz.

Neyse bu güncellemede çoğunluğu bangladeş, hindistan ve afganistan olan bazı hesapları uçurmuşlar. Tabi ciddi bir ekip bildiğin apklarla dalmış oyuna ben de diyorum la bu zirvede neden hep abidik gubudik adamlar var. Anlayacağınız oyunun hayatını kaydırmışlar.

Mobile legends hilelerinin tabi bir teknik kısmı bir de oyuncuya bağlı kısmı var. Yani özellike androidde apkkure'den falan edindikleri kodları açıp üzerinde değişiklikler yaparak oyunun kendilerine yönelik ekstra özelliklere bürünmesini sağlıyorlar. Sonuçta serverdan çekilen karakterlere koyulan limitleri editletip kendilerine air ekstra dosyalar ile farklı serverlardan modlanmış dosyalar indirim oyunun hayatını kaydırıyorlar.

Kule altında ölmeyen herolar, sürekli enerji dolduran gereğinden fazla hızlı başlayan herolar, sıfır altına alınabilen toolara sahip derken iş bitiyor. Geçenlerde 5 oyuncunun hile yaptığı bir takıma denk geldim. Tabi olayı çaktığımda oyun zaten bitmiştim. Daha 10. dk 4 kalbürüstü heronun bir ufak karaktere ölmesi zaten mevzuyu duman etmişti.

Mecbur report edip geçtiğimiz takımın tüm oyuncuları meğersem modluymuş. Hey gidi hey.

Kardeşlerim şu lanet olası hile işine girmeyin tadında bırakın.


Page generated in 0.0208 seconds.