Biliyorsunuz boş zamanlarda yeni bloglar keşfetme onları analiz etmede üzerime yoktur.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bu sefer de devletsah.com adlı bir blog keşfettim. Daha çok yemek temalı. Ama her telden yazılar da var. Blog yazarının ismi Devletşah olduğundan konuyla ilgili bir de açıklama yapmış. Hani şu meşhur Kütahya ve dolayısının çeyiz verilmesi olayında adı geçen hanım ablamızın adı da Devletşah'mış yani müstakbel Yıldırım Beyazıd'ın hanımı oluyor.

Tarihsel bilgiler bir yana google aramaların birçok popüler kelimeye ve içeriğe ev sahipliği yapan blog sadece bir tasarıma sahip.

Geçmiş yıllarda haberlere falan çıkması, gazetelerde yer alması nedeniyle baya bir popülermiş şimdi de öyle kötü bir durum yok yani. Hani cümlenin girişinden sanki bir karşılaştırma yapacakmışım gibi geldi farkındayım ama yok öyle bir şey durum baya iyi.

Tavuk suyuna çorba yapmayı falan bu blogtan öğrenebilirim sanırım. Yetti gayrı bulyon diyenlere gelsin diyeyim ne diyeyim.

Neyse adresini de vereyim tam olsun.

https://devletsah.com


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.451 kez gösterildi.

Yorumlar