Genel
Böbrek.avi
6 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Biliyorsunuz seçimler falan olacak az kaldı. Ortalığa iki yeni oyuncu çıktı biri Meral Akşener biri CHP'nin övüp övüp de sonunda ona kaldığı Muharrem İnce. İkisi de yapı olarak Tayyip Erdoğan karşısında 2-0 geride başlayan kişiler. Hadi Meral Akşener bir anlamda birşeyler yapmaya çalışıcak ama Muharrem İnce daha kendi partisinde ağırlığını koyamamış birisi...

Şimdi son vaatlere gelelim, Meral Akşener herkesin borcunu üstleneceğiniz diyor, dile kolay 20 milyon hacizli adam var, onların borcunu vatandaştan alırsan, onların adına üstlenirsen bir de bunu marifet gibi anlatırsan sağlam tokat yersin sandıkta... Bu birinci uyarım olsun, ben hemen ertesi gün bunda u dönüşü yapacaktır.

Muharrem İnce ise, 29 Ekim ve 19 Mayıs'ta veya onun gibi birşey demiş olabilir Gazilere 500 tl verecekmiş. Hani sen dini bayramlarda veriyorum ben de kendi dini bayramımımda veririm demek istiyor. Malum Atatürk Dinine mensup kendileri. Acaba Atatürk hayatta olsa bunlara nasıl bir dayak atardı, cidden merak ediyorum. Bir insan bu kadar ortalığa atılmaz. CHP'nin bu vaatlerinin çevir kazı yanmasından başka bir olmadığını düşünüyorum.

Bunlar Antalya'da Mustafa Akaydın'ı seçtirirken Süleymancıları iş veriyoruz, güneş evleri kuruyoruz hepinize birer hisse diye kandırmışlardı. Seçimden sonra gidip sorana da ben öyle birşey demedim demişti... Adam alkolün fazla kaçırıyordu sanırım o yüzden...

Neyse seçim şuraya dursun, gerçekçi vaatler verilmeli, yol yap, araba yap gençlere destek verde. bu nedir arkadaşım? Borç silecekmiş, hani o karı kızla yediği borcumu silicen, hem de benim paramla?


Page generated in 0.0172 seconds.