Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Eski zamanlarda blog kardeşliği diye sistemler kurulmuştu. Burada blog kardeşliğine dahil olarak kendimiz ait gruplar kurabiliyorduk. Ben aradan geçen bunca süre sonrasında bunu çok farklı bir alan aktarmaya karar verdim.

Blogi adını verdiğim uygulama ile şimdilik sadece Android sistemlerde bazı blogların postlarını takip eder oldum. Bu sayede webmasterlar sitelerini blogi'ye ekleyip hem hit kazanabilir hem de sitelerinin daha popüler olmasını sağlayabilirler.

Kullanıcılar ise tamamen ücretsiz olan blogi ile çok farklı bloglardan kesitler görebilir. Hatta bir sonraki versiyonda kategorileme çalışmalarına da başlayacağım. Bakalım nereye kadar uzanabileceğiz, ios kısmında ise çalışmalara devam ediyorum o da yakında hazır olur.

Android Beta sürümüne şu adresten ulaşabilirsiniz.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1638 kez gösterildi.

Yorumlar