Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bir süredir kripto piyasalardan uzak kalıyordum, sanırım tam zamanı geldi, iniş çıkışların çok olduğu bir günler zincirini yaşıyoruz. Yani gün içinde belirli değerlerden alıp yine yükselterek satabilirsiniz. Tabi bu 3 gelir, 1 kayıp şeklinde ilerleyecektir. 3 kere kâr edip 1 kere zarar edeceksiniz. Bu zincir bu şekilde devam edecektir uzun süre...

Ama bu 100 bin lira ile bu işe girin demek değil, daha alt seviyelerde 10 k gibi değerler ile yapın, tavsiyem bu yönde... Bu aralar en basit borsalardan birisi koineks, ödeme vs sistemlerinde bir sorun yok. 15 dk'ya falan hesaplarınıza geçiyor. Geri kalan durumlarda bir sorun yok.

Kesintiler binde 3 + kdv şeklinde devam ediyor. Detayları ücretler sayfasından da görebilirsiniz. Mücadeleye devam. Kolay gelsin.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1582 kez gösterildi.

Yorumlar