Bu metin Bir Kelime uygulamasının kullanım şartlarını belirtmektedir.

Bir Kelime uygulaması Erkan Kavas tarafından programlanmış ve ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Uygulama içinde herhangi bir loglama, cookie tutma servisi yoktur. Tüm bilgiler size görüntülendiği gibi tutulur. Uygulama da herhangi bir reklam yoktur. Tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Bu kullanım şartları belgesi uygulama kullanılarına bilgi vermek amacıyla tanımlanmıştır. Çeşitli zamanlarda güncellenebilir. Uygulama sadece Apple Appstore'unda yer almaktadır. Farklı bir platformda yayınlanmış bir versiyonu henüz yoktur.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak isterseniz burada yazan bilgileri okumuş olarak kabul edileceksiniz. Aynı zamanda çeşitli değişim ve güncellemeler süresince bunları kabul ettiğinizi varsayacağız.

Uygulama herhangi bir 3rd parti eklenti içermemektedir. Tamamen native olarak kodlanmış ve belirlenen server merkezi üzerinden günlük veri çekişi yapmaktadır.

Uygulama içinde herhangi bir kullanıcı datası barındırılmamaktadır. Uygulama ile cihazınızda yer alan herhangi bir bilgi depolanmamaktadır. Günlük kelime gösterimleri için server merkezinde işlem yapılmakta ve oranın saatine uygun olarak gece 12'den sonra yeni kelime gösterilmektedir. Başka bir ifade ile içinde bulunduğumuz zaman aralığı kullanılmamaktadır.

Uygulamayı kullanırken başınıza gelebilecek bir hatayı bu yazının altında yer alan form ile bize bildirebilirsiniz.

41 kez gösterildi.Dokuz Canlı Yayınlandı