Bir Fetö Gitti Yeni Fetöler Geldi

15 Temmuz'un o acı günün 4 yılını geride bıraktık. Bu sene covid nedeniyle biraz farklıydı. Bunlar detaylar. Asıl konu ise biraz geride kalmaya başladı. Bu ülke fetö ile mücadeleye aslında önceden başladı ama darbe girişimi gününe kadar ciddi değildi. Sonra ne gerekiyorsa yaptı. Ama 2. yılın sonunda mücadele bazı acayip yaratıkların sulandırmasına döndü.

Verilen kararlar, müebbet hapis cezaları, yok anayasa mahkemesine bireysel başvurular derken bazı fetö iltisaklı isimler dışarıya çıkabildi. Etkisiz durumdalar ama soluğu yurt dışında aldıkları anda twitter ve youtube üzerinden operasyonlarına geri dönüyorlar. Tabi yalanın sınırı yok at anasını satim, inanan inanana.

Bu ülkede halen bazı siyasetçiler 15 Temmuz'a tiyatro veya kontrollü darbe derken. Bunun iktidar partisi içindeki ayakları ise insanı gerçekten utandırıyor. Halen Akparti ve Mhp içerisinde bu borunun ucunu üfleyenler var.

!5 Temmuz Derneği'nin yönetim kurulu üyesi Ali Köse resmen çığlık atmış, adam altını çize çize, fetö gitti diyoruz ama yenileri geldi diyo. Ama ses tabi diğer cemaatlerin kuklarınından geliyor. Twitter'da gördüğüm kadar bir dönem TRT'nin de yüzü olan semerkandcı bir arkadaş menzilde arkasına aldığı adamlarla bir düelloya girişmiş, tabi yanına iktidar partisinden bir vekil de almış.

Yahu kardeşim değil menzile istersen krem peynire tap (cem yılmaz :P) ne yaparsan yap ama insanların aklını bulandırma, ülkemizdeki menzil, süleymancı, cübbeci, fatihci, ışıkçı, nurcu vs kim varsa bu fetö olayından sonra zan altında. Ha git ne yaparsan yap istersen kitabını oku istersen onların dini rituellerini yap ama unutma, uyanık ol. uyuma, ufak bir sorunda kafayı çalıştır.

X hoca iyidir, onla muhabbet de iyidir, olabilir ne var. Ama adam olayı başka yere taşır, siyasete girersen dur orada. Gitme.

Fetö'nün taktiklerini kullanan insanlara karşı uyanık ol, yardım yapacapın git araştır direk al parayı hop deme. Gördük fetö Kimse Yok mu ile neler yaptı.

Yoksa bu twitterdaki arkadaşlar ülkeyi terk eder, olan sana olur. fetö'nün ohal komisyonunda. bu tür mücadele veren onlarca masum insan var.

Fillerin tepişmesi çimlerin ezilmesi misali.

Sevgilerle.

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.