Bir süredir Türkiye'de islami görünüşlü sözde cemaatler üzerine araştırmalar yapıyorum. Bunları daha da ilerletmiştim ki, bir tanıdığım Bikram adlı bir arkadaştan bahsetti.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Netflix kısa süre önce bu üç kağıtçının belgeselini yapmış. Tabi diyeceksiniz Netflix'e güven olur mu? Olmaz ben kendi inceleme mi kendim yaptım. Sonuç olarak aynı bizde sahte şeyh modelini adam yoga gurusuyum diye uygulamış.

Kadınlara taciz, tecavüz ne varsa yapıp üstüne bir de "yahu ruhunuzu temizledim" diye höykürmüş. Bu bana hayatımın bir kısmında tanıdığım bir yavşağı hatırlattı. Aynı model aynı sistem sadece isimler farklı, görünüş bile aynı.

Bikram kendi ifadesi ile sülük demekmiş, yani kanınızı emeceğim diyor adam, ismine uygun bir şekilde olayı tanımlıyor. Sıcak yoga adı verilen (hot yoga) bir teknikle insanların 40 derece sıcaklıkta bayılana kadar egzersiz yaptırıp, yahu gördünüz mü nasıl temizlendik falan diyor.

Giydiği mayo tarzı şeyler ve kadınlara dokunma iç güdüsü onun ne kadar sapık olduğunu zaten gösteriyor. Adam egzersiz de işemeyi su içmeyi yasaklamış. Pet şişeye işeyebiliyorsun falan...

Rezil bir insan şu an 75 yaşında Amerika dışında takılıyor. Açılan 6 davanın 4'ünde dışarıdan anlaşarak ödeme yapmış. İkisi sürüyor. Hatta avukatına da 7.5 milyon dolar civarında borcu var. Şu sıralar Hindistan'da aynı sisteme devam ediyormuş. Hafta sonu bu arkadaşla takılmanın bedeli 3000 pound hacı abi düşün.

Ne kadar ünlü varsa, Amerikan başkanına kadar uzanmış bir sahte şeyh adam. Şundan el aldım buna el verdim tipinde verdiği verilerin hepsi yalan. Adam Amerika'da tutacak sistemi bulmuş ve işletmiş. Rezalet üstüne rezalet...

Allah bu tür hainlerden bizi korusun inşallah.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.906 kez gösterildi.

Yorumlar