Evet gün geldi ben de bu kızların vazgeçilmez markasından birini daha öğrendim. Malum durumlar bildiğiniz gibi değil, nedir o marka Beaulis evet. Gratis'te falan satılıyor.

Önerilen Yazı : Türbanlı Tiktok Fenomenleri
Bu konuya önceden de değindim ama artık cıvkı çıktı sanırım. Bu sebeple 1 hafta önde tiktok programını kaldırdım. Artık bu yazıyı yazabilirim.

Erkeklerin genel olarak renk skalası baya dar. Tabi resim vs. gibi bir alan ile uğraşıyorsanız durum farklı olabilir. Mesela bir erkeğe ruh rengi sorarsanız hepsi kırmızıdır vs. öyle bir şeydir. Ama kadınlara göre bunların 50 - 100 tane çeşidi vardır. Yani doktora tezi uzmanlığında bir şey diyebiliriz.

Beaulis Gratis'te satılan bir güzellik ürünleri markası, işte rujlar olsun o renk renk yüze sürülen toz parçacıkları olsun. Hepsinden içeriyor. Fiyatları da normal rakiplerine göre baya baya yüksek. Tabi kalite mevzusu biraz üst düzey olunca kadınlar böyle şeyleri almadan edemiyor.

Beaulis Crush It Ruj diye ruj modelleri var renkleri muhteşem ama kızlara sormak bence daha mantıklı erkekler için çok güzel ve gerçekten sıcak gelen o kırmızı çoğu kadın için asla kullanılmayacak bir ürün.

Bunu da gerçekten bir kız arkadaşım olduğunda anladım. Hani erkeklere göre hava hoş ama o renklerin kadınlar için çok farklı anlamları var. Konu buradan yardırıp sosyolojik bazı gerçeklere gider. Yani ne bileyim ülkemizde kırmızı ruh sürdü diye tepki gören insanlar var.

Bu konu derin.

Sonuç olarak Beaulis alın aldırın kullanın. Bence durum öyle.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.365 kez gösterildi.

Yorumlar
selahattin
Her insan farklı bir renk beğeniyor. Kişisel ve göz zevklerine uygun ama bir türlü anlamış değilim? Bu beğeni acaba insan beyinsel mi? Kişinin yapısı ile ilgili bir durum mu? Aklımda gerçekten deli sorular var şu anda? Hiç bu konuya bu yönlü bakmamıştım. Aklımda bir sürü soru işareti oluşturdunuz? Teşekkürler Erkan Kavas.
Başarılarınızın devamını diliyorum.