Beaulis Gratis Olayları

Evet gün geldi ben de bu kızların vazgeçilmez markasından birini daha öğrendim. Malum durumlar bildiğiniz gibi değil, nedir o marka Beaulis evet. Gratis'te falan satılıyor.

Erkeklerin genel olarak renk skalası baya dar. Tabi resim vs. gibi bir alan ile uğraşıyorsanız durum farklı olabilir. Mesela bir erkeğe ruh rengi sorarsanız hepsi kırmızıdır vs. öyle bir şeydir. Ama kadınlara göre bunların 50 - 100 tane çeşidi vardır. Yani doktora tezi uzmanlığında bir şey diyebiliriz.

Beaulis Gratis'te satılan bir güzellik ürünleri markası, işte rujlar olsun o renk renk yüze sürülen toz parçacıkları olsun. Hepsinden içeriyor. Fiyatları da normal rakiplerine göre baya baya yüksek. Tabi kalite mevzusu biraz üst düzey olunca kadınlar böyle şeyleri almadan edemiyor.

Beaulis Crush It Ruj diye ruj modelleri var renkleri muhteşem ama kızlara sormak bence daha mantıklı erkekler için çok güzel ve gerçekten sıcak gelen o kırmızı çoğu kadın için asla kullanılmayacak bir ürün.

Bunu da gerçekten bir kız arkadaşım olduğunda anladım. Hani erkeklere göre hava hoş ama o renklerin kadınlar için çok farklı anlamları var. Konu buradan yardırıp sosyolojik bazı gerçeklere gider. Yani ne bileyim ülkemizde kırmızı ruh sürdü diye tepki gören insanlar var.

Bu konu derin.

Sonuç olarak Beaulis alın aldırın kullanın. Bence durum öyle.

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.