Operatörlerle bir işiniz varsa, örneğin fatura ödeme sorunları, iletişim sorunları müşteri hizmetleri numaralarını aradığınız da çok beklemeniz gerekiyor.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

İşte bu durumda size vereceğimiz bir tüyo ile kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bu durum vodafone, avea ve turkcell gibi tüm operatörlerde aynı.

Telesekreter sistemlerinde deliler gibi beklemeye bir son verebilir ve böylelikle hızlı bir şekilde sisteme giriş yapabilir ve karşınızda canlı bir operatör bulabilirsiniz.

Öncelikle Avea müşteri hizmetleri yani Türk telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceğiniz metodu açıklayalım.

İlgili operatöre 444 1 444 numarasından ulaşabilirsiniz. Eskiden bu operatöre ulaşmak için 444 1 500'ü kullanıyorduk. İlgili operatöre telefon açtıktan sonra 1-1-3-1-4 tuşları ile direk operatöre bağlanabilirsiniz.

Turkcell için durum daha farklı, Turkcell iletişim numarası 0 532 532 00 00'tür. Bu numarayı aradıktan sonra 3'e basarak hızlı operatöre geçebilirsiniz. (bu bazı zamalarda vodafoneda olduğum 0-3 halini de alabiliyor.)

Vodafone için ise 444 0 542 numarasını arayarak 0 -3 basarak hızlı canlı operatöre geçebilirisiniz.

Sonuç olarak en karmaşık yapıya sahip olan birçok hizmeti bir arada veren Türk Telekom'da... Allah kolaylık versin diyoruz.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.831 kez gösterildi.

Yorumlar