Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Geleneksel olarak apple kur zammını ülkemizde uyguluyor. Malum bu uygulamaya da vergi oranları falan da etki edince hayvani bir artış ortaya çıkıyor. Mesela bendeki mac pronun yeni nesiline 3.5 milyar zam konmuş durumda... Hay maşallah diyorum, hakeza iphone x'lerin fiyatları falan da göz önünde bulundurulunca işler çok farklı...

Apple kullanmayı artık herkes gözden geçirmeli tamamdır kalite falan ama, öyle çok fazla gerekmiyorsa, xiaomiler de on numara telefonlarda... Bence tercih edilmeli... Tavsiye de ederim, sanırım yeni alacağım telefonum xiaomi olacak benim de... Hadi bakalım hayırlısı. Malum iphone se'yi de elde tutacağınız app geliştirme olaylarından dolayı, nereye kadar ama belirsiz.

Belki yurtdışı mevzusunu da değerlendirebiliriz... Olabilir neden olmasın.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1658 kez gösterildi.

Yorumlar