Koronanın göbeğin bir tıp kongresi yaptık. Amsterdam'daki toplantıda olaylar olayları kovaladı. Fakat başarılı olduk döndük.

Önerilen Yazı : [Ücretsiz] edX Üzerinden Harvard Üniversitesi Dersi Alabilirsiniz
edX bir dönemler ücretli olarak sunduğu bir ders daha ücretsiz hale getirildi. Harvard Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde verilen Web Programming with Python and JavaScript dersini ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Sertifikamızın görüntüsü şu şekilde;

sertifika amsterdam

Toplantının ana konusu ülke bazlı Covid-19 mevzularıydı. Türkiye'nin modelleri gayet sevildi. Tabi konuyu anlatması bize kaldı. Baya zorlandık diyebilirim.

Covid-19 modellerinden Türkiye'nin çok sevilmesinin nedeni, ülkemizin uyguladığı hasta bazlı ve filalasyon tabanlı çalışmalar oldu. Almanya vs. ülkeler bu konuda henüz bir adım atamamış durumda. Bu yüzden bir dönem Covid'in en çok vurduğu ülkelerden birisi oldular.

İnşallah kış döneminde beklenen ikinci perdenin de beklentilerin aksine hafif geçmesi ve kısa sürede bir aşının bulunması temennim. Bugün bir parti liderinin (sözde lider) niye diğer ülkelerden aşı bekliyoruz diye bir serzenişi olmuş.

Ulan utanmaz arlanmaz, ülke de kaç tane çalışma yürütülüyor biliyor musun? Senin götünde pireler uçuşurken kaç kişi kaç emekçi uykusuz biliyor musunuz?

Böyle insanları sakın ama sakın ola seçmeyin, böyle insanlara oy vermeyin.

Sevgiler saygılar.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.495 kez gösterildi.

Yorumlar