Baya bir zaman oldu sanırım akademiden uzak kalalı dedim ki bu kadar uzaklık yeter. Belki biraz daha ekmeğimiz vardır diye düşündüm.

Önerilen Yazı : 2020 Merhaba Diyelim!
Yepyeni bir yıla merhaba diyoruz, akşam dönüyor yıl yenisine...

Peki ne yaptım, Ak Parti'nin meşhur siyaset akademisine doğru yol aldım. Kendisine başvurmak için şurayı kullanabilirsiniz. Fiyatlar çok yüksek değil, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. 16 saatlik bir ders programı var, haftada iki saat şeklinde, 4 saatlik dersi de internet üzerinden alıyorsunuz. Henüz sistem için kullanıcı adı ve şifrem gelmediği için göremiyorum. Ama çok üst düzey bir şey değildir.

Sonrasında sizi bir sınav yapıyorlar. Tabi bu programın asıl amacı Akparti'nin sistematiğini anlamak. İnşallah anlarız diye düşünüyorum.

Sanırım uzun süredir uzak kaldığım akademiye böyle bir dönüş sonrası daha farklı bir şekilde de dönüşüm de olacak. Nasip diyelim. Selam olsun!


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.496 kez gösterildi.

Yorumlar