Bu aralar çılgın izleme modundayım güzel dizileri bulup bulup izliyorum. Bugün itibari ile blutv saolsun Alef adlı bir dizi ile tanıştım. Maşallah diyelim.

Önerilen Yazı : Korona Günlerinde Aşk Ulan!
İnsan uzun zaman sonra bir seveyim bir aşık olayım der, elin Çin'inden bir virüs çıkar gelir. :) Ne diyeyim yalan yok, hayırlı bir iş için adım atalım dedik, planlar yaptık falan ama burada bir şeyi unuttuk, dış etkenleri. Orada anladım ki aslında insanlar olarak ne kadar aciziz. :)

İki bölüm birden yayınladıkları dizi bence tam güzel modda gelmiş. Kenan İmirzalıoğlu biraz arka planda olsa da asıl bomba onda gibi ama, burada bir lider var. Ahmet Mümtaz Taylan, Behzat Ç. modunda baya bir küfürcü arkadaş güzel güzel götürmüş işi.

Rolün hakkını vermiş.

Cinayetleri çözme konusunda ciddi çalışmalar yapan bir ekip var. Bakalım sürpizler nerelerde. İnşallah cinayet işleyen Ahmet Mümtaz çıkmaz.

Belli mi olur ne bileyim:)

Mistik mevzular ise ikinci bölümün ortasına doğru ortaya çıkıyor. Orası da Dan Brown esintisi olmuş.

Yazarı da merak ettim. Kimden etkilenmişler henüz bilgi yok. Var gibi ama yok.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.388 kez gösterildi.

Yorumlar
Can Atasever
Biz de eşimle bu hafta başladık Alef'e, başlayıp 3 bölümü bitirmemiz de bir oldu zaten :) Dizi bir hayli akıcı, bölümler 1 saatten kısa ve aksiyon ilk 3 bölümde hiç durmadı, bu yüzden de bir çırpıda yayınlanmış bölümleri bitirdik. Cuma 21:30'u bekliyoruz :)