Böyle büyük bir edebi eseri burada yayınlamak istemiyorum o yüzden şeyma subaşı'nın kitabının epub veya pdf halini bu yazıda bulamazsınız.

Öncelikle Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, ayrılık sonrası bir kitap kaleme aldı(!) Buna daha çok editörlerden gelen bir marketing çalışması olduğuna inanıyorum. Şeyma'ya bir şeyler karala biz toparlarız modunda bir çalışma olmuş gibime geldi.

Kitap içinde o sosyal medyada paylaşılan çılgın aforizmaların dışında Şeyma'nın çocuklukta aklındaki hayaller falan var. Yani böyle çiçekli böcekli pizzalı mevzular gırla devam ediyor.

Doğan Kitap'ın alt markalarından Dex'ten çıkan Sadece Şeyma 40bin falan basılmış ama çok fazla satılmadı diye düşünüyorum. Onun yerine bol bol konuşuldu. Şimdi de baya indirimde, Sadece Şeyma kitabı şu sıralar idefix üzerinde 17.45'e falan satılıyor. Yakında 12 tl'ye kadar iner diye düşünüyorum.

Bunun dışında yorumlar felaket herkes gömdürmüş. Bir yıldız almış nadide kitaplardan birisi. Hiç bu kadar kısa sürede bir yıldıza düşen kitap görmemiştim. Biraz Şeyma Subaşı efekti diyebiliriz.

Şeyma Subaşı'nın kitabı Sadece Şeyma, anlatı türünde olduğu için genel bir konusu veya özeti yok. 176 sayfa boyunca dönüp dolaşıyorsunuz.

Bilmiyorum belki bundan kuvvet alarak bu sefer gerçek bir eser yazar ben olsam yapardım yani...