Malum eskiden çok fazla yöntem vardı. Ama kripto para sektörlerinde yaşanan olağanüstü değer kazanmalar yüzünden bu yöntemler azaldı. Zaman zaman ödeme yapamamaya başladı. Ama şu sıralar geri çekilmeler nedeniyle olsa gerek yeni çalışan sistemler ortaya çıktı.

Bunlardan en işe yararı bence faucet crypto denen model. Bu site uzun süredir ödeme yapan ve zaman zaman ödeme butonları pasif hale gelse de bir iki gün içinde ödemeyi tekrar alabileceğiniz bir site. Genel olarak ödeme alt limitleri az olduğu için 50 kuruş 1 tl gibi kripto paraları vile limite takılmadan çekebilirsiniz.

Siteye üye olmak için facebook, google girişlerini veya kendi mail şifrenizi kullanabilirsiniz. Ama benim tavsitem facebook ve google login kullanmanız. Site içinde farklı görevler var. Bunlardan en bilineni faucet mantığında reklamları içeren sayfaları belirli sürelerde izlemek ve devamı tıklamak. Oradan kazandığınız küçük coinler dışında anket modellerinde veya mobil cihazınıza kuracağınız uygulamalarla çok daha ciddi coinler kazanabilirsiniz. Sistem şu an 20'den fazla coin için ödeme yapıyor. TRX ve benzeri tabanlı coinler işinize daha çok gelir.

Borsadaki hesaplarına coin çekebilirsiniz fakat alt limit var mı diye kontrol etmeniz gerekli, ben tavsiyem en rahatı kendi cüzdanınıza çekin. Bunun için onlarca uygulama mevcut.

Sisteme gitmek ve kayıt olmak için şu linki kullanabilirsiniz.