Nedense uzun süredir tavada pişirilen bu mevzunun artık dönemsel nedenlerle sahaya dökülme vakti geldi.

Allah tüm emniyet mensuplarının yardımcısı olsun. Özellikle terör örgütlerinin arka planda yer alması ile şişirilen birinci gezi kalkışmasındaki gibi bir şey beklemiyorum. Bu sefer daha çok insanların ana kullanım alanlarına yönelecekler. Dün öküz ya aptal ya dediklerin adamın attıkları tweetlere mükemmelsin diye cevap veren bazı geri zekalıların bir organizasyon içinde oldukları uzun süredir biliniyor.

Fakat bugün ortaya çıkan Ayşe Barım olayıyla bunun ilk fişeğinin ateşlendiği görüldü. Şimdi ne olacak iki seçenek var. Ya sokağa inmeyi deneyecekler ya da sokağa inmeden sokağa inmiş gibi bir hava oluşturacaklar. İkisi de aynı kapıya çıkıyor. Peki bizim gibi insanlar ne yapmalı. Öncelikle duyma, bırak tencere mi çalıyor, kapının zilini mi çalıyor napıyorsa yapsın. Yeterki sandıktan bir daha oy çalamasınlar.

Fetönün akıl vermesi ile giriştikleri organize sandık oyunu şimdilik çöpe gitti ama bu savaş bitti anlamına gelmez. Şu ayşe barım denen olay ise tamamen fetösüz giriştikleri ve ağızlarına yüzlerine bulaştırdıkları bir hadise.

Sonuç olarak geziye hazır olun, emniyete güvenin... Artık hiçbir şey eskisi gibi değil.

Cevap net ve tek olacak!

Sevgilerle...