İnsan hayret ediyor bazen, yalan da değil... Hayat hayretler içerisinde bırakabilir insanı. Ama 24 saat içinde insanın başına kaç tane kötü hadise gelebilir ki?

Hadi bir olur, iki olur, üç olur, dört olur... Lan daha olur mu? Günü karakolda geçir, üstüne kazaya uğra, kaburgayı çatlat (2 tane), parmağı kırdım mı kırmadım mı emin değil, ağrı var henüz renk yok. Neyse tırnağı köklemişim o seviye...

Ya hadi onun bunun karikatür davasını anlarım da (daha onun adli kısmı var) lan fetö ve fetöyü sevenleri ortadan kaldırmak amacı ile örgüt kurmak yönetmek nedir?

İnsan böyle bir hakareti nerede işitir. La birinin canını alsan anası en fazla bize gelen sana geldi. oooo. çocuğu der... Lan bu nasıl küfür bu nasıl girişim. 2017'de F. Gülen denen yavşak bu ülkede kalkıp dava açabiliyor mu?

Tamam apo denenin bile dava hakkı varda. Lan bir kurum, sözde milli bir kurum nasıl böyle bir şeye alet edilir. Emniyet ifademde de dedim, Bu fetö denen yavşak adi bilem kimin çocuğu örgüt halen aktif, bu adamlar başa gelirse ki, baya baya geliyorlar gibi... Bizi s...leri gibi, sizi de bitirler.

Yüce Türk Adaleti duvarda asılı bir karpostal değilse fetö bağlantılı hukukçuları temizlemeli, bu adamlar 15 Temmuz sonrası bu ülkede, f.gülen ve onun sevenleri ortadan kaldırma amacı ile örgüt kuruldu sen de bunun yöneticisisin diye insanları listeyebiliyorsa, bu bizim aslında büyük bir sinema salonunda film izlediğimizi gösterir.

Sonsöz: Bu ülkede bir daha darbe girişimi denesinler, elime hiçbirşey alamazsam, ayağımı kırar onunla fetöcülere dalarım. Bu memlekete sahip çıkmak için x partisine y partisine dayanmadık.

Uyarı: Etrafımda gezinen fetöcü pezevenkler ve onların nötr yavşakları, sizi bir yakalarsam s....ceğim! Bağırta bağırta!